O autorze
Polecamy, chwalimy się , wspieramy... Tu warto zajrzeć!

MaMa w Kinie Praha oraz Praha Dzieciom - rodzinne poranki artystyczno - filmowe

MaMa w Kinie Praha
Program - Lipiec 2015

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. Cena biletu 12zł.

8 lipca, godz. 14:00
"Podróżowanie z dzieckiem - to MUSI się udać!". Prowadząca: Natalia Sitarska - podróżująca mama, blogerka portalu Tasteaway.pl.
Na spotkaniu zostaną obalone stereotypy podróżowania z niemowlakiem lub małym dzieckiem. Prowadząca pokaże, że większość obaw, jakie mamy jest irracjonalna, a podróże z dzieckiem mogą dawać bardzo wiele radości i pozwalają odkrywać świat na nowo. A wszystko to na przykładzie Maksa, który w swoim czteroletnim życiu zwiedził ponad 30 krajów, przejechał tysiące kilometrów autem, leciał kilkadziesiąt razy samolotem, karmił słonie, pływał z żółwiami w Indonezji, jeździł tuk tukiem w Bangkoku i oglądał nietypową corridę w Meksyku.
Po spotkaniu odbędzie się pokaz filmu "Randka z królową", reż. Julian Jarrold.

22 lipca, godz. 14:00
"Asertywna Mama - Szczęśliwa Mama". Prowadząca: Renata Wrona - dyplomowana Trenerka, Coach ICF, Specjalistka PR.
• Jesteś mamą na pełny etat?
• Jedyne co teraz czujesz to zmęczenie?
• Kochasz swoją pociechę najmocniej na świecie, ale jednocześnie myślisz o tym jakby to było uciec gdzieś na koniec świata?
• Masz wrażenie, że z zadbanej kobiety nagle zmieniłaś się w “24-godzinny bar mleczny” i sprzątaczkę?
• Czujesz rozgoryczenie i myślisz, że tak już będzie zawsze?
• Złość, gniew, frustracja i poczucie bezsilności – czy towarzyszą Ci te uczucia, a wraz z nimi pojawia się poczucie winy?

Na spotkaniu w gronie innych mam, uczestnicy wspólnie porozmawiają o tym skąd się biorą te emocje i co możemy z nimi zrobić. Dowiedzą się, jak pogodzić bycie mamą i bycie sobą. Otrzymają dawkę pozytywnej energii, aby zaplanować przyszłość tak jak Ty tego chcą. Odnajdą w sobie siłę i radość bycia mamą, partnerką i kobietą.
Po spotkaniu odbędzie się pokaz filmu "Magic Mike XXL", reż. Gregory Jacobs.


Szczegóły na www.kinopraha.pl/cykl/mama-kinie-praha
---------------------------------------------------------------------------
PRAHA DZIECIOM – rodzinne poranki artystyczno – filmowe
Program - Lipiec 2015

5 lipca, godz. 12:00 „Magnesy – zrób to sam”
Podczas warsztatów uczestnicy stworzą unikalne magnesy do swojego domu, tak żeby na lodówce można było układać ciekawe historyjki. Organizator: Sztukarnia

12 lipca, godz. 12:00 „Światłość”
Dla ozdoby, odciągania komarów i rozświetlania wieczornego mroku – kolorowa latarenka przyda się każdemu! Uczestnicy poznają gwiazdy i gwiazdozbiory, a także udadzą się w kosmiczną podróż. Organizator: Sowaliska

19 lipca, godz. 12:00 „W grocie króla gór”
Rodzice udadzą się w perkusyjną wycieczkę po norweskich fiordach, pełnych trolli i tajemniczych gnomów. W tle towarzyszyć im będą instrumenty perkusyjne i muzyka Edwarda Griega. Dowiedzą się dlaczego Peer Grynt musiał opuścić Ojczyznę? Usłyszą o tym jakie przeżył przygody, a także odkryją kogo spotkał podczas swoich wędrówek po świecie. Organizator: Jagoda Jabłonowska.

26 lipca, godz. 12:00 „Królewskie skarby”
Podczas zajęć stworzone zostaną ozdoby i biżuteria z recyklingu, makaronów i błyszczących dodatków. Zbudowany zostanie wielki zamek a uczestnicy wezmą udział w tańcach na królewskim dworze.
Organizator: Sowaliska

PRAHA DZIECIOM – rodzinne poranki artystyczno – filmowe
Niedziela
godz.10.00 – bajki pełnometrażowe
godz.10:45 – bajki dla najmłodszych blok „Mini Praha”
godz.12.00 – warsztaty dla dzieci
Cena biletu: 15 zł
Szczegóły na www.kinopraha.pl/cykl/praha-dzieciom-rodzinne-poranki
Trwa ładowanie komentarzy...